Kolejne ruchy kadrowe w Giacomini Budowlani Toruń

2017-05-09, 20:56  Szymon Łożyński
Rebecca Pavan (na zdjęciu) nie będzie w sezonie 2017/2018 reprezentować barw zespołu Giacomini Budowlani Toruń

Rebecca Pavan (na zdjęciu) nie będzie w sezonie 2017/2018 reprezentować barw zespołu Giacomini Budowlani Toruń

We wtorek włodarze klubu Giacomini Budowlani Toruń poinformowali o kolejnych roszadach kadrowych w klubie przed sezonem 2017/2018. Z klubem żegna się Rebecca Pavan, a kontrakt o rok przedłużyła Anna Lewandowska.

To druga torunianka, która zdecydowała się kontynuować karierę w klubie Giacomini Budowlani. Przypomnijmy, że w poniedziałek o rok kontrakt przedłużyła Marta Janik. Dzień później uczyniła to Lewandowska, która w sezonie 2016/2017 otrzymała wiele szans gry w podstawowym składzie od trenera Nicoli Vettoriego i mocno przyczyniła się do zajęcia przez klub 8. miejsca na koniec sezonu.

Liderką toruńskiej drużyny była jednak Rebecca Pavan. Z pewnością kibice Giacomini Budowlani liczyli, że włodarze klubu zdołają przekonać siatkarkę do pozostania w zespole. Tak się jednak nie stało. Kanadyjska atakująca nie podpisała nowej umowy i w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy innego klubu. Na razie jej nowy pracodawca nie jest znany.

We wtorek sporego wzmocnienia dokonał zespół ŁKS Commercecon Łódź. W przyszłym sezonie barwy tego klubu reprezentować będzie środka Zuzanna Efimienko, która ostatnio grała w drużynie z Serie A Metalleghe Sanitars Montichiari. Wcześniej 27-letnia siatkarka była związana m. in. z Atomem Treflem Sopot.

Sport

To oni powalczą o IO 2026 PZN ogłosił skład kadry A polskich skoczków

To oni powalczą o IO 2026? PZN ogłosił skład kadry A polskich skoczków

2025-04-14, 21:12
KS Toruń z ogłoszeniem w cieniu inauguracji sezonu. Baron trenerem drużyny do 2027 roku

KS Toruń z ogłoszeniem w cieniu inauguracji sezonu. Baron trenerem drużyny do 2027 roku

2025-04-14, 16:25
Kolejny brąz dla Polski na koniec zapaśniczych ME. Drugi Salimow z medalem

Kolejny brąz dla Polski na koniec zapaśniczych ME. Drugi Salimow z medalem

2025-04-14, 11:12
Prezes Katarzynek: Wynik odpowiada naszym możliwościom. Ambicją nie nadrobimy braków

Prezes „Katarzynek”: Wynik odpowiada naszym możliwościom. Ambicją nie nadrobimy braków

2025-04-14, 07:50
BKS Visła blisko sprawienia wielkiej niespodzianki Pięciosetowy thriller w Bydgoszczy z happy-endem dla gości

BKS Visła blisko sprawienia wielkiej niespodzianki! Pięciosetowy thriller w Bydgoszczy z happy-endem dla gości

2025-04-14, 00:09
Anioły z pojedynku ze Spartą wychodzą z podniesioną tarczą. Torunianie pokonali wicemistrzów Polski

„Anioły” z pojedynku ze Spartą wychodzą z podniesioną tarczą. Torunianie pokonali wicemistrzów Polski

2025-04-13, 22:13
Astoria pewnym krokiem zmierza do półfinałów. Noteć wisi nad przepaścią

Astoria pewnym krokiem zmierza do półfinałów. Noteć wisi nad przepaścią

2025-04-13, 21:06
Anwil po zaciętym spotkaniu wypunktował walecznych gliwiczan. Przeważyła pierwsza kwarta

Anwil po zaciętym spotkaniu wypunktował walecznych gliwiczan. Przeważyła pierwsza kwarta

2025-04-13, 19:46
Quo vadis Zawiszo Kompromitując a porażka niebiesko-czarnych z wiceliderem

Quo vadis Zawiszo? Kompromitując a porażka „niebiesko-czarnych” z wiceliderem

2025-04-13, 19:11
Mistrzostwa Polski dla doświadczonych hokeistów po raz pierwszy odbyły się w Bydgoszczy Toruń z brązem

Mistrzostwa Polski dla doświadczonych hokeistów po raz pierwszy odbyły się w Bydgoszczy! Toruń z brązem

2025-04-13, 15:12