Bydgoska firma wydała pierwszą grę mobilną z Rockym Balboa
W sklepie Apple App Store można już pobrać grę Real Boxing 2 ROCKY™. Producentem gry jest bydgoskie studio Vivid Games.
Real Boxing 2 ROCKY™ to kolejna odsłona wydanej w listopadzie ubiegłego roku oficjalnej gry mobilnej filmu „Creed”, amerykańskiego hitu z Michalem B. Jordanem oraz Sylwestrem Stallone w rolach głównych.
Gra jest owocem współpracy polskiego producenta, firmy Vivid Games, z amerykańskim gigantem branży filmowej – Metro-Goldwyn-Mayer. Premiera gry przypada w roku, w którym marka Rocky obchodzi swoją 40. rocznicę.
– Na koniec 2015 roku seria Real Boxing™ zanotowała ponad 33 mln pobrań na całym świecie, podkreślając tym samym swoją silną pozycję w kategorii gier sportowych. Wierzymy, że najnowsza wersja naszego tytułu zaowocuje dalszym wzrostem liczby graczy, a wysiłek włożony w optymalizację produktu przyczyni się do zwiększenia przychodów. – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.
Real Boxing 2 ROCKY™ pozwala graczom wcielić się w Rockiego Balboa lub stworzyć własną sylwetkę pięściarza i zmierzyć się z legendami bokserskiej sagi takimi jak Apollo Creed, Clubber Lang czy Ivan Drago.
Oprócz nowej rozbudowanej zawartości, aktualizacja udoskonala rozgrywkę, m.in. poprzez modyfikację trybu kariery. Grę dopracowano tak, aby każdy jej etap – od tworzenia postaci poprzez jej rozwój po same pojedynki – stał się jeszcze bardziej intuicyjny, ekscytujący i angażujący.
Real Boxing 2 ROCKY™ jest dostępny za darmo w sklepie Apple App Store jako aktualizacja do wydanej pod koniec ubiegłego roku gry Real Boxing 2 CREED™. W sklepie Google Play pojawi się 31 marca 2016 r.
Vivid Games S.A. jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce. Główną siedzibą spółki jest Bydgoszcz.
Zobacz także

Ponad połowa Polaków zorganizuje urlop samodzielnie, korzystając z Internetu
2019-06-10, 13:32W tym roku, podobnie jak rok temu, większość polskich turystów (61,8 proc.) zorganizuje wyjazd samodzielnie, korzystając z Internetu, a 18,1 proc. kupi wycieczkę w biurze podróży - wynika z badania Diners Club Polska. Czytaj dalej »

Nowa odsłona serwisu internetowego SzukajwArchiwach.gov.pl
2019-06-08, 21:15Tworzenie własnych kolekcji tematycznych i udostępnianie materiałów z serwisu na portalach społecznościowych dla zalogowanych użytkowników czy zamówienie sobie wizyty w Archiwum to niektóre z nowych opcji serwisu Archiwów Państwowych… Czytaj dalej »

Plastikowe karty wkrótce znikną. Co je zastąpi?
2019-06-05, 07:18Plastikowe karty płatnicze wyjdą z użycia. Testowane są różne formy uwierzytelniania płatności, a w tej dziedzinie najważniejsze jest bezpieczeństwo transakcji - mówi w wywiadzie dla PAP Małgorzata O’Shaughnessy, dyrektor zarządzająca… Czytaj dalej »

Wiosna w pełni to szczyt aktywności kleszczy [wideo]
2019-05-18, 10:14Kleszcze piją krew od żywicieli trzy razy w ciągu całego swojego życia, wyszukują ofiary dzięki niezwykle czułym zmysłom, reagującym m.in. na ciepło i wydychany dwutlenek węgla i potrafią przeżyć kilkunastostopniowe mrozy. Właśnie… Czytaj dalej »

Rozwój albo poszukiwania nowej ścieżki zawodowej. Bezpłatne warsztaty na WSB
2019-05-14, 17:49Marketing, psychologia czy informatyka? M.in. z tych dziedzin odbędą się bezpłatne warsztaty w Bydgoszczy i Toruniu. Czytaj dalej »