Koalicja Obywatelska w Bydgoszczy krytykuje kampanię Prawa i Sprawiedliwości
Koalicja Obywatelska w Bydgoszczy podsumowała kampanię wyborczą konkurenta Rafała Bruskiego do fotela prezydenta miasta - Tomasza Latosa z Prawa i Sprawiedliwości.
Szef sztabu Bruskiego Michał Sztybel i rzecznik Monika Matowska twierdzą, że "miała być Wielka Bydgoszcz, a jest wielka katastrofa". Konferencji przysłuchiwali się członkowie PiS, co skończyło się z kolei wielkimi emocjami.
Ponadto Michał Sztybel i Monika Matowska twierdzili, że poseł Tomasz Latos nie odpowiada na pytania opozycji i próbuje tłumić krytykę wyborczą poprzez np. wytoczenie procesu posłowi Stasińskiemu za słowa o braku kręgosłupa moralnego. Odpierali również zarzuty PiS-u o tym, że urzędnik samorządowy nie może agitować i manifestować poglądów politycznych.
Zobacz także
Posłanka Scheuring-Wielgus: Kościół powinien zostać opodatkowany
2019-10-03, 20:39Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus zapowiada opodatkowanie Kościoła. Biuro kandydatki do Sejmu z listy Lewicy w okręgu toruńskim zebrało informacje na temat finansowania go w ostatnich latach. Czytaj dalej »
Poseł Olszewski zapowiada, że będzie walczył o bydgoski Uniwersytet Medyczny
2019-10-03, 20:06Czy w Bydgoszczy powstanie Uniwersytet Medyczny? Tą sprawą chciałby zająć się startujący w wyborach do Sejmu z list KO Paweł Olszewski. Czytaj dalej »
"Zielonemu interesowi" Niemiec bydgoska Konfederacja mówi "nie"
2019-10-03, 19:31Bydgoscy liderzy Konfederacji zapowiedzieli walkę z próbą dekarbonizacji naszego kraju. Zdaniem Marcina Sypniewskiego to jeden z największych mitów, którego celem jest sprzedaż niemieckich technologii. Czytaj dalej »
Kandydat KO pyta przedsiębiorców, a oni opowiadają o swoich problemach
2019-10-03, 18:20Ireneusz Nitkiewicz, kandydat KO do Sejmu z okręgu bydgoskiego mówił dziś o propozycjach udogodnień dla przedsiębiorców. Na konferencję prasową zaprosił osoby, które prowadzą własne biznesy i pytał ich o problemy. Czytaj dalej »
Koalicja Obywatelska: 600 zł dodatku do pensji dla najmniej zarabiających
2019-10-03, 17:28- Stabilny rozwój przedsiębiorczości będzie wspierać Koalicja Obywatelska - zapowiada poseł Tomasz Lenz, lider listy w okręgu toruńsko-włocławskim. Czytaj dalej »
Poseł Czabański: Trzeba nagrodzić ludzi, którzy od lat płacą abonament RTV
2019-10-03, 16:39- Media publiczne powinny być finansowane z budżetu państwa - mówił dziś w Grudziądzu poseł PiS Krzysztof Czabański. Przewodniczący Rady Mediów Narodowych dodał, że powrotu do abonamentu już nie ma. Czytaj dalej »
Do wyboru dobrej zmiany przekonywał w Bydgoszczy Zbigniew Ziobro
2019-10-03, 14:00Minister sprawiedliwości zachęcał na bydgoskim Starym Rynku do pójścia do urn wyborczych, i do poparcia Ireneusza Stachowiaka. Czytaj dalej »
Debata Polskiego Radia PiK z liderami list wyborczych okręgu bydgoskiego [wideo]
2019-10-03, 12:40W czwartek (03.10.) odbyła się druga debata liderów list wyborczych. Tym razem zaprosiliśmy do studia kandydatów z okręgu bydgoskiego. Dyskutowaliśmy o polityce regionalnej, polityce społecznej oraz kulturze. Czytaj dalej »
- PiS jest przeciwko samorządowi - mówił poseł Paweł Olszewski w PR PiK
2019-10-03, 11:40Poseł Paweł Olszewski, który był gościem czwartkowej 'Rozmowy dnia' Polskiego Radia PiK, zapytany czy w Bydgoszczy możliwe jest porozumienie ponad podziałami, podobne jak w Toruniu, odpowiedział, że nie przewiduje takiej możliwo… Czytaj dalej »
„To początek końca” - tak mówią o szpitalu w Grudziądzu radni PiS
2019-10-02, 19:49Tragiczna i dramatyczna - tak wygląda sytuacja finansowa Grudziądza i miejskiego szpitala - uważają grudziądzcy radni Prawa i Sprawiedliwości i kandydat tej partii do Sejmu. Dzisiaj zwołali konferencję prasowa w tej sprawie. Czytaj dalej »