Kandydaci na radnych z Koalicji Obywatelskiej rozegrali charytatywny mecz. Sędziował Rafał Bruski
Działacze Koalicji Obywatelskiej w Bydgoszczy wybiegli na boisko. Bydgoscy radni oraz kandydaci do Rady Miasta i Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozegrali mecz piłkarski, z którego dochód trafi na rzecz Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.
Spotkanie rozegrano na Orliku przy Zespole Szkół Handlowych na bydgoskich Bartodziejach. W roli sędziego wystąpił ubiegający się o reelekcję prezydent miasta Rafał Bruski, który przy okazji meczu pochwalił się inwestycjami w bydgoskich szkołach.
- Jesteśmy na jednym z kilkudziesięciu boisk w Bydgoszczy. Dzisiaj już nie ma boisk asfaltowych i to jest chwała i radnymi i tym wszystkim, którzy tego typu inwestycje popierali. Będziemy grać w piłkę - cel charytatywny. Chcemy wesprzeć Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Każdy uczestnik za to, że mógł tutaj wystąpić musiał przekazać minimum 50 zł wpisowego, a jednocześnie wystawimy na aukcję koszulkę wspaniałego piłkarza, obecnie prezesa [PZPN - dop. red.] Zbigniewa Bońka. (...) Zwracamy także uwagę na to, że mnóstwo środków finansowych przez ostatnie lata trafiło do szkół, czy na cele szkolne, na hale sportowe, baseny, na termomodernizację i na pewno najbliższych latach będzie podobnie - mówił Rafał Bruski.
Koszulka z podpisem Zbigniewa Bońka zostanie wystawiona na internetowej aukcji.
Zobacz także
Politycy Polski Razem Zjednoczonej Prawicy akcentują poparcie dla Andrzeja Dudy
2015-05-20, 13:13Polska Razem Zjednoczona Prawica popiera Andrzeja Dudę w wyborach na prezydenta Polski. Czytaj dalej »
![](public/info/2015/thumb_480_0/2015-05-20_1432120251.jpg)
Komitet poparcia Bronisława Komorowskiego w Grudziądzu
2015-05-20, 13:07Obywatelski komitet poparcia Bronisława Komorowskiego przedstawiono w Grudziądzu. Są w nim osoby związane z kulturą, polityką społeczną, sportem, nauką i zdrowiem. Czytaj dalej »
Dobry wynik Komorowskiego w Inowrocławiu
2015-05-11, 18:15Prawie 42% głosów wyborców zdobył w Inowrocławiu Bronisław Komorowski. Na Andrzeja Dudę z PiS głosowało 26% Inowrocławian. Czytaj dalej »
Wybory już jutro - jak dotrzeć do urn?
2015-05-09, 14:25Cisza wyborcza po zakończonej kampanii. W niedzielę wrzucimy swoje głosy do urn. Niektórzy jednak już dzisiaj się martwią, jak dotrzeć do odległych niekiedy punktów obwodowych komisji wyborczych. Czytaj dalej »
Przygotowania przedwyborcze w ostatniej fazie
2015-05-09, 13:17To już ostatnie godziny przed wyborami. Jutro pójdziemy do urn i wybierzemy prezydenta. Dla obwodowych komisji wyborczych to czas wytężonej pracy. Czytaj dalej »
Wybory - jak oddać swój głos?
2015-05-09, 11:12Już jutro - 10 maja Polacy będą wybierać prezydenta. O najwyższy urząd w państwie ubiega się 11 kandydatów. Lokale wyborcze otwarte od godz. 7.00 do 21.00. Aby nasz głos był ważny, wybieramy tylko jednego kandydata. Czytaj dalej »
Wkrótce wybory prezydenckie
2015-05-08, 12:12To już ostatnie godziny na przekonanie do siebie wyborców. Dziś o północy kończy się kampania i rozpoczyna cisza wyborcza. Czytaj dalej »
Podsumowanie kampanii Andrzeja Dudy - konwencja PiS w Bydgoszczy
2015-05-07, 13:15Kujawsko-pomorski PiS podsumował w Bydgoszczy kampanię Andrzeja Dudy, kandydata na Prezydenta RP. W konwencji uczestniczyli m.in. parlamentarzyści z regionu. Czytaj dalej »
W Unisławiu znów wybiorą radnego
2015-05-06, 12:19Jest zarządzenie wojewody - znamy datę ponownego głosowania w wyborach samorządowych w Unisławiu. To finał protestu wyborczego i wyroku sądu. Mieszkańcy części Unisławia wybiorą jednego radnego. Czytaj dalej »
![](public/info/2015/thumb_480_0/2015-05-04_1430746681.jpg)
Leszek Miller w Bydgoszczy
2015-05-04, 18:59Głos oddany Magdalenę Ogórek to głos oddany na SLD - mówił w Bydgoszczy Leszek Miller. Szef Sojuszu przybył na Kujawy i Pomorze w związku z kampanią przed wyborami prezydenckimi. Czytaj dalej »