Krzysztof Czabański odwiedził Brodnicę, Książki i Wąbrzeźno
- Brodnica to bardzo piękne, historyczne miasto o wielkich szansach, niestety niewykorzystywanych – powiedział goszczący w tym mieście poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Czabański.
Przewodniczący Rady Mediów Narodowych poparł lokalnych kandydatów PiS do rad: miejskiej, powiatu i sejmiku województwa oraz kandydata na burmistrza Jacka Tyburskiego.
- Mamy nadzieję, że dobra zmiana dotrze do Brodnicy w postaci tych właśnie osób, które kandydują do różnych rad (...), no a przede wszystkim pan Jacek Tyburski, człowiek stąd - powiedział Krzysztof Czabański.
- Brodnica nieco przysnęła, żeby nie być gołosłownym postanowiłem skorzystać z ulotki sprzed czterech lat pana Jarosława Radacza [obecnego burmistrza Brodnicy - przyp. red.]. Punkty, które dzisiaj są również aktualne, które były aktualne osiem lat temu, cztery lata temu. Choćby modernizacja parku Jana Pawła II. Proszę państwa, abyście zagłosowali na kandydatów dobrej zmiany, abyśmy mogli zrobić renowację całego miasta - powiedział Jacek Tyburski, kandydat na burmistrza Brodnicy.
Poseł Krzysztof Czabański spotkał się też z mieszkańcami gminy Książki, gdzie kandydatem PiS na wójta jest Jan Jóźków, odwiedził też Wąbrzeźno.
Zobacz także
Łamanie ciszy wyborczej na Kujawach i Pomorzu
2014-11-16, 15:40Głosowanie za alkohol, pieniądze i drobne upominki oraz oferta podwiezienia do obwodowej komisji- wszystko po to, by zdobyć głosy wyborców. Do incydentów doszło w woj. kujawsko - pomorskim. Rekord pobił pewien radny, który tej nocy… Czytaj dalej »
Wybory w toruńskim Areszcie Śledczym
2014-11-16, 14:27Możliwość głosowania w wyborach samorządowych mają także osadzeni w toruńskim Areszcie Śledczym. Czytaj dalej »
Wybory samorządowe w Borach Tucholskich
2014-11-16, 13:44Duże zainteresowanie wyborami odnotowano w małej miejscowości Czersk Świecki w samym sercu Borów Tucholskich. Czytaj dalej »
Wybory w powiecie świeckim
2014-11-16, 11:03Punktualnie o godz. 7.00 otwarta została jedna z najmniejszych komisji wyborczych w Krąplewicach, w powiecie świeckim. Czytaj dalej »
Mieszkańcy Bydgoszczy głosują
2014-11-16, 10:25Punktualnie o godz. 7.00 pracę rozpoczęły cztery obwodowe komisje wyborcze w Zespole Szkół Chemicznych na bydgoskich Kapuściskach. Czytaj dalej »
W Bydgoszczy pojawiły się fałszywe plakaty rzekomo należące do kandydata PiS
2014-11-14, 20:18Na bydgoskich ulicach pojawiły się sfałszowane plakaty i banery wyborcze, do złudzenia przypominające oryginalne kandydata Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta Krystiana Frelichowskiego. Czytaj dalej »
Rzekoma afera wyborcza w Kowalu
2014-11-14, 16:54Burmistrz Kowala nakazał służbom komunalnym usunięcie plakatów wyborczych swojego konkurenta w wyborach samorządowych i zrobił to zgodnie z prawem. Czytaj dalej »
![](public/info/2014/thumb_480_0/2014-11-14_1415978811.jpg)
Grochówka na zakończenie kampanii wyborczej
2014-11-14, 16:22Warto postawić na najlepszego - mówiła w Bydgoszczy Teresa Piotrowska zachęcając do głosowania na Rafała Bruskiego. Czytaj dalej »
Ostatni dzień kampanii wyborczej i ostatnia szansa, by przekonać do siebie wyborców
2014-11-14, 15:30W ostatnim dniu kampanii przed niedzielnymi wyborami samorządowymi sztaby wyborcze poszczególnych partii zorganizowały podsumowujące konferencje prasowe. Czytaj dalej »
Bydgoski SLD kończy kampanię w nastroju piknikowym
2014-11-14, 14:43Gorąca grochówka, wata cukrowa i atrakcje dla dzieci - tak SLD kończy kampanię w Bydgoszczy. Czytaj dalej »