Tomasz Lenz pyta, czy Michał Zaleski jest wiarygodny w swoich wyborczych obietnicach
Poseł Tomasz Lenz, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia, krytykuje Michała Zaleskiego - sprawującego obecnie ten urząd i zarazem swojego kontrkandydata.
- Prezydent Michał Zaleski zrealizował bardzo niewiele z programu wyborczego z 2014 roku i w 2018 roku sklada te same obietnice. Czy taka osoba jest wiarygodna? – pytał na konferencji prasowej Tomasz Lenz, poseł Platformy Obywatelskiej.
W odpowiedzi na zarzuty Tomasza Lenza Komitet Wyborczy Wyborców Michała Zaleskiego przesyła cytaty z wywiadów toruńskich polityków Platformy Obywatelskiej - w tym samego Tomasza Lenza - w których chwalą oni działania Michała Zaleskiego na rzecz Torunia. - To jest dobry menadżer, radzi sobie z inwestycjami, za jego rządów w Toruniu wiele się zmieniło - tak Tomasz Lenz mówił w 2017 roku w wywiadzie dla toruńskiej TVK.
Za pośrednictwem mediów Komitet Wyborczy Michała Zaleskiego dziękuje posłowi Tomaszowi Lenzowi za znakomitą ocenę tego, co dzieje się w Toruniu i przypomina, że w kadencji 2014-2018 toruńscy radni Platformy Obywatelskiej w ponad 93 procentach glosowań popierali projekty zgłoszone przez prezydenta Michała Zaleskiego.
Zobacz także

Zenon Różycki chce powalczyć o urząd prezydenta Grudziądza
2018-06-12, 17:19Zenon Różycki - prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu chce wystartować w wyborach prezydenta miasta. Czytaj dalej »

Toruń przygotowuje się do wyborów samorządowych
2018-03-15, 18:09O podziale miasta na okręgi wyborcze zdecydują toruńscy radni na najbliższej sesji Rady Miasta. Czytaj dalej »
Nowoczesna i SLD w Grudziądzu wystartują razem w wyborach samorządowych
2018-03-05, 16:43Nowoczesna i Sojusz Lewicy Demokratycznej pójdą razem do wyborów samorządowych w Grudziądzu. Porozumienie podpisano podczas konferencji prasowej. Czytaj dalej »
Program Partii Razem na wybory samorządowe
2018-03-03, 14:21- Naszym priorytetem jest samorząd przyjazny mieszkańcom - podkreślają działacze Partii Razem, którzy przyjechali do Torunia na forum samorządowe, podczas którego m.in. zaprezentowali program swojej partii. Czytaj dalej »
PO w Grudziądzu na starcie kampanię samorządowej
2018-01-20, 11:37Grudziądzkie struktury Platformy Obywatelskiej rozpoczyna kampanię do wyborów samorządowych. Czytaj dalej »

Iwona Michałek spotkała się w Grudziądzu z dziennikarzami
2017-12-20, 15:28Iwona Michałek, posłanka obozu Zjednoczonej Prawicy odniosła się do przyszłorocznych wyborów na prezydenta Grudziądza w trakcie dzisiejszego spotkania z dziennikarzami. Czytaj dalej »
Nowy przewodniczący PiS w Grudziądzu
2017-12-09, 11:01Grudziądzkie struktury Prawa i Sprawiedliwości mają nowego szefa. Został nim Janusz Kołodziejski, który w głosowaniu pokonał mi.in. senatora Andrzeja Mioduszewskiego. Czytaj dalej »

Poseł Latos: rekonstrukcja rządu to sprawa godzin, a nie dni
2017-12-06, 09:35Ostateczne decyzje w sprawie rekonstrukcji rządu podejmuje komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości - mówił w Rozmowie Dnia w Polskim Radiu PiK poseł tej partii Tomasz Latos. Czytaj dalej »
Wybory w Platformie Obywatelskiej na Pomorzu i Kujawach
2017-12-02, 12:00Członkowie partii z Kujaw i Pomorza wybierają szefów powiatów, członków rady powiatu, delegatów na zjazd krajowy i przewodniczącego regionu. Czytaj dalej »

Czy Michał Zaleski wystartuje w wyborach samorządowych?
2017-11-08, 09:48Nie podjąłem jeszcze decyzji o starcie w wyborach - mówił w Rozmowie Dnia w Polskim Radiu PiK prezydent Torunia Michał Zaleski. Czytaj dalej »