Spanski wzywa do debaty, Łyczak oraz Person nie chcą promować jej pomysłodawcy
Czy dojdzie do debaty kandydatów na senatorów w okręgu włocławskim? Pomysł jest, ale nie wszyscy kandydaci są nim zainteresowani.
W okręgu włocławskim kampania wyborcza do Senatu przebiega w cieniu rywalizacji o mandaty poselskie. Niezależny kandydat, emigrant z Ameryki, Bogusław Spanski wezwał swoich konkurentów do publicznej debaty. Chce czegoś więcej niż wojny na plakaty, bo jego zdaniem nie przekazuje ona wiedzy o programach i osobach. Spanski chce debaty merytorycznej.
Nie wiadomo, czy do takiego starcia kandydatów jednak dojdzie. Kandydat PiS Józef Łyczak oraz kandydat PO Andrzej Person nie są zainteresowani udziałem w ewentualnej debacie, bo zgodnie twierdzą, sama w sobie jest ona elementem promocji jej pomysłodawcy, czyli Bogusława Spanskiego.
Zobacz także
Konfederacja pyta rząd o konkretne działania na terenach pozachemowskich
2019-09-25, 18:06Co polski rząd robi, by rozbroić ekologiczną bombę, i czy zamierza przebadać mieszkańców Łęgnowa? Między innymi takie pytania znalazły się w poselskiej interpelacji, którą lokalni kandydaci Konfederacji zapisali w interpelacji… Czytaj dalej »
Opozycja w Świeciu nie ma głosu? Poseł Król na pomoc radnym PiS
2019-09-25, 16:20- Większość w radzie miejskiej w Świeciu próbuje uciszyć opozycję - mówią radni PiS i klubu Nowe Świecie Razem. Chodzi o proponowany zapis o skróceniu liczby wystąpień podczas sesji. Czytaj dalej »
Poseł Stasiński: Koalicja Obywatelska ma najlepszą propozycję dla biznesu
2019-09-25, 14:45Poseł PO Michał Stasiński krytykuje wyborcze obietnice PiS-u dla biznesu. Chodzi m.in. o zapowiedzianą na przyszły rok podwyżkę składek ZUS dla pracowników etatowych i program 500 plus dla przedsiębiorców. Czytaj dalej »
Sławomir Mentzen: To źle, że nie prowadzimy samodzielnej polityki zagranicznej
2019-09-25, 10:50- Podnoszenie płacy minimalnej - tak jak proponuje rząd - jest niebezpieczne - stwierdził Sławomir Mentzen , toruński kandydat Konfederacji do Sejmu. Czytaj dalej »
Minister Schreiber w Bydgoszczy: „Chcemy, by Polacy mogli się bogacić”
2019-09-24, 19:00O podatkowych poczynaniach rządu mówił w Bydgoszczy minister Łukasz Schreiber. - Obniżamy podatki, ale Bydgoszcz na tym nie straci. Pieniądze zostaną w kieszeniach mieszkańców i pobudzą gospodarkę miasta - mówił. Czytaj dalej »
Posłanka Pawłowicz w Bydgoszczy: Kampania jest niezwykle brutalna
2019-09-24, 16:48- Nie wszystko udało się zrobić. Czasem trudno zrealizować plany, trzeba wyczekać odpowiedni moment - mówiła w Bydgoszczy Krystyna Pawłowicz. Czytaj dalej »
Konfederacja o drodze S10 Bydgoszcz-Toruń. „Dla nas to priorytet”
2019-09-24, 15:14- Budowa drogi ekspresowej S10 między Bydgoszczą a Toruniem powinna rozpocząć się jak najszybciej i powinna być finansowana z budżetu państwa - uważa Marcin Sypniewski. Czytaj dalej »
Debaty parlamentarne w Polskim Radiu PiK. Czas na gospodarkę i politykę rolną [wideo]
2019-09-23, 19:37Trwa cykl Debat Parlamentarnych w Polskim Radiu PiK. W studiu im. Jeremiego Przybory dyskutują kandydaci do Parlamentu. Trzecia debata (wtorek - 24.09.), została poświęcona gospodarce i polityce rolnej. Czytaj dalej »
Poseł posty pisze, a portal je blokuje. Czy Facebook cenzuruje?
2019-09-23, 16:00Pozew przeciwko Facebookowi złożył w warszawskim sądzie poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Czabański. Przewodniczący Rady Mediów Narodowych uważa, że portal społecznościowy łamie w Polsce konstytucyjną zasadę wolności… Czytaj dalej »
Poseł Piotr Król: Trasa S10 musi powstać, to jest nasz priorytet!
2019-09-23, 11:18- Odcinek drogi S10 łączący Bydgoszcz z Toruniem powstanie w ciągu najbliższej kadencji Parlamentu, niezależnie od tego, czy znajdzie się partner prywatny, czy też całość będzie realizowana z budżetu państwa - taką nadzieję… Czytaj dalej »