Palikot, Kalisz i Szczuka w Toruniu. Incydent z członkiem Twojego Ruchu
Koalicja Europa Plus - Twój Ruch, to silna drużyna - przekonywał na toruńskiej Starówce poseł Janusz Palikot.
Z mieszkańcami spotkali się również: Ryszard Kalisz, szef stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska i Kazimiera Szczuka, jedynka kujawsko – pomorskiej listy w eurowyborach.
Rozwój technologiczny kraju, świeckie państwo i głębsza integracja z Unią Europejską – to kolejne punkty kampanii w wyborach do Parlamentu Europejskiego – wyliczał lider Twojego Ruchu Janusz Palikot.
W spotkaniu na toruńskiej Starówce uczestniczyli również toruński poseł Twojego Ruchu Maciej Wydrzyński, Mirosław Królewicz ze stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska i Joanna Borowska z Partii Demokratycznej – kolejni kandydaci w eurowyborach.
Tuż przed konferencją doszło do incydentu. Działacz Twojego Ruchu z Chełmna pobił się ze sprzedawcą zabawek na toruńskiej Starówce.
Działacz zażądał od sprzedawcy zezwolenia na handel. Kiedy ten mu odmówił, członek Twojego Ruchu zaczął nagrywać go telefonem komórkowym. Wtedy doszło do bójki. Mężczyzn rozdzielił patrol policji i straży miejskiej.
Działacz nie uczestniczył w konferencji prasowej, przekonywał że w centrum jest prywatnie. Oburzenia całą stacją nie krył sprzedawca
Mężczyźni złożyli już zeznania. Spór między nimi rozstrzygnie toruński sąd.
Zobacz także
Dombrowicz komentuje decyzję Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
2014-11-27, 13:20Nie ma podstaw do uwzględnienia zażalenia - uznał Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddalając wniosek Komitetu Wyborczego Konstantego Dombrowicza na postanowienie bydgoskiego sądu. Czytaj dalej »

Ryszard Brejza ma poparcie marszałka województwa przed II turą wyborów na prezydenta
2014-11-27, 13:10Ubiegający się o reelekcję prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza ma przed drugą turą wyborów poparcie marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego. Czytaj dalej »
Andrzej Pałucki wytacza proces wyborczy Markowi Wojtkowskiemu
2014-11-27, 12:56Kandydaci na fotel prezydenta Włocławka spotkają się w sądzie. Urzędujący prezydent, Andrzej Pałucki z SLD, wytoczył swojemu konkurentowi proces w trybie wyborczym. Czytaj dalej »

Koalicja pokonanych wspiera kandydata PO na prezydenta Włoclawka
2014-11-24, 16:25Kandydaci na urząd prezydenta Włocławka, którzy odpadli w pierwszej turze, zawiązali koalicję i poparli Marka Wojtkowskiego z Platformy Obywatelskiej. Czytaj dalej »

Zapadła decyzja sądu w procesie wyborczym Dombrowicz kontra Bruski
2014-11-24, 16:15Bydgoski sąd w trybie wyborczym zajął się sprawą, którą kandydatowi na prezydenta Bydgoszczy, Rafałowi Bruskiemu, wytoczył Komitet Wyborczy Konstantego Dombrowicza. Czytaj dalej »
KNP w Toruniu krytykuje przeprowadzenie wyborów samorządowych
2014-11-24, 13:48Toruński Kongres Nowej Prawicy krytykuje przeprowadzenie wyborów samorządowych i zapowiada złożenie protestu wyborczego. Czytaj dalej »

Protest ws. wyborów samorządowych w Toruniu
2014-11-23, 17:04Duża liczba nieważnych głosów i niespodziewanie wysoki wynik Polskiego Stronnictwa Ludowego zastanawiają część prawicowych środowisk, które zorganizowały manifestację przed Delegaturą Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu. Czytaj dalej »

Piotrowska, Zemke i Zwiefka popierają Rafała Bruskiego
2014-11-23, 14:12Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska i europoslowie: Tadeusz Zwiefka z PO i Janusz Zemke z SLD popierają Rafała Bruskiego - kandydata PO na prezydenta Bydgoszczy. Czytaj dalej »
PO wygrała wybory do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego
2014-11-20, 15:25PO zdobyła 14 mandatów w 33-osobowym sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego - ogłosiła w czwartek Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu. Czytaj dalej »
Stawicka i Nowowiejski poparli Dombrowicza
2014-11-20, 14:15Konstanty Dombrowicz przed II turą wyborów prezydenckich w Bydgoszczy zyskał poparcie byłych konkurentów: Małgorzaty Stawickiej oraz Mariusza Nowowiejskiego. Czytaj dalej »