Zbigniew Sosnowski: Trzecia Droga ma być pomostem dla ludzi rozczarowanych
- Chciałbym, aby Trzecia Droga była dla ludzi zniechęconych, którzy mają dość pogardy i nienawiści — powiedział w czwartek były wiceszef MSWiA, lider listy Trzeciej Drogi w wyborach do Sejmu w okręgu toruńskim Zbigniew Sosnowski z PSL.
- Chcemy też pokazać, że nie trzeba ciągle w Polsce wybierać mniejszego zła. Można w Polsce wybrać to, co jest dobre. Głęboko w to wierzymy, że nasi wyborcy chcą wzajemnego szacunku. Dlatego mówimy: dość nienawiści, dość pogardy, bo gardząc drugim człowiekiem, nie da się zbudować silnej ojczyzny, jaką jest Polska - podkreślił Sosnowski.
Ryszard Bober z PSL, kandydat paktu senackiego w okręgu grudziądzkim (numer 12) mówił pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, że jego formacja chce „odsunąć zły rząd od władzy" oraz „dać Polkom i Polakom nadzieję na inne rozwiązania". „Dwójka" na liście Trzeciej Drogi do Sejmu w okręgu toruńsko-włocławskim Marcin Skonieczka z Polski 2050 podkreślił, że kandydaci na tej liście to osoby pracowite, wartościowe, pracujące na rzecz rozwoju sołectw, gmin, całego województwa.
Zobacz także
Paweł Gulewski: Toruń musi być naprawdę miastem sportu, a nie tylko na banerach
2024-04-17, 19:32Kandydat KO na prezydenta Torunia zapowiedział w środę zmiany w finansowaniu sportu w mieście, dialog ze środowiskiem sportowym i postawienie na sport rodzinny. Czytaj dalej »
Pracował w spedycji, uczył w szkole. Po latach wraca do burmistrzowania w Chełmnie
2024-04-17, 13:21Mariusz Kędzierski znowu będzie burmistrzem Chełmna. Jest jedynym w regionie, a może i w kraju włodarzem, któremu udało się wrócić na stanowisko po kilkuletniej przerwie. Czytaj dalej »
Paweł Gulewski dostał wsparcie z Łodzi i z Gdańska. Druga tura wyborów w Toruniu
2024-04-16, 20:28W swoich miastach wygrały w pierwszej turze. Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i prezydent Łodzi Hanna Zdanowska poparły kandydata KO Pawła Gulewskiego w II turze wyborów prezydenta Torunia. Dulkiewicz podkreśliła, że w jej… Czytaj dalej »
Prezydent Torunia zapowiada inwestycje na lewobrzeżu i podkreśla znaczenie okolicznych parków
2024-04-16, 13:56Kontynuację inwestycji drogowych o lewobrzeżu Torunia oraz prac związanych z ochroną zieleni - zapowiedział walczący o szóstą kadencję Michał Zaleski. Czytaj dalej »
Debata przed drugą turą wyborów prezydenckich w Inowrocławiu w PR PiK [wideo]
2024-04-16, 13:10Kandydaci na urząd prezydenta Inowrocławia we wtorek wzięli udział w debacie w Polskim Radiu PiK. Czytaj dalej »
Krzysztof Kukucki: Nie obiecałem, że nie wezmę udziału w wyborach samorządowych [Rozmowa Dnia]
2024-04-16, 09:09Krzysztof Kukucki przyznał w „Rozmowie Dnia” Polskiego Radia PiK, że w polityce obowiązują dżentelmeńskiej umowy. Jednak szybko podkreślił, że nikomu nie obiecał, że nie wystartuje w wyborach samorządowych. Za to w rozmowach… Czytaj dalej »
Marcin Sypniewski został „jedynką” na liście Konfederacji w wyborach do Europarlamentu
2024-04-16, 08:41Potwierdziły się nasze informacje z lutego. Marcin Sypniewski będzie liderem listy Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jednak nie w naszym regionie, a na Śląsku. Polityk, o tym, że weźmie udział w tych wyborach, mówił… Czytaj dalej »
Prezydent Marek Wojtkowski przedstawia swoje plany dla osiedla Zazamcze
2024-04-15, 22:59Kandydaci na prezydenta Włocławka walczą o głosy wyborców na ulicach. Marek Wojtkowski pojechał na osiedle Zazamcze, by przekonywać do oddania głosów na niego w drugiej turze. Czytaj dalej »
Arkadiusz Fajok: Mątwy zyskają na nowej siatce połączeń i darmowej komunikacji
2024-04-15, 21:30Arkadiusz Fajok, kandydat na prezydenta Inowrocławia, potwierdził na konferencji w Mątwach, że wprowadzi darmową komunikację miejską i ożywi tę część miasta. Czytaj dalej »
Wicepremier Krzysztof Gawkowski w Inowrocławiu: „Wygraj, Wojtek, te wybory"
2024-04-15, 21:00Wicepremier i minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski poprał w Inowrocławiu kandydaturę Wojciecha Piniewskiego na urząd prezydenta tego miasta. W konferencji wziął udział także europoseł Krzysztof Brejza. Czytaj dalej »